Raustīšanās kreisajos pagriezienos

Post Reply
ficux
Posts: 1020
Joined: 18 Jun 2015, 20:22
Location: Riga, Garkalne

Raustīšanās kreisajos pagriezienos

Post by ficux » 18 Feb 2020, 20:18

Svaigākā problēma 2.9 kupejai, ka kreisajos pagriezienos nav jaudas un raustās motors. Tā itkā būtu sausums bākā, lai gan tikko no benzīntanka izbraukts.

Jo vairāk griež pa labi, jo labāk iet :D Taisnēs arī nav novērota īpaša raustīšanās. Trasē no kreisā pagrieziena izejot uzreiz jauda ir atpakaļ un var spiest grīdā.

Bāka priekš ārējā sūkņa, sūknis nedaudz labāks par original, stāv arī oriģinālā vietā zem zapaskas.
Sveces vēl nav skrūvētas vaļā, bet tika liktas jaunas apmēram pirms pusgada.
Virsū arī regulējams spiediena regulators, kas itkā normāli strādā uz vakuumu ceļ spiedienu. Šobrīd 2.5bar spiediens, gāzējot 3.0bar. Tas gan viss uz vietas stāvot novērots.

Sakiet visus iespējamos variantus, šonedēļ beigās gribas sataisīt un beidzot atkal normāli izgāzt! Apnicis zaudēt apļa laikos e36 kompotiem :D

Miha
Posts: 165
Joined: 02 Jan 2016, 18:23

Re: Raustīšanās kreisajos pagriezienos

Post by Miha » 18 Feb 2020, 20:41

tas paradijas vai bija visu laiku? baka no areja suknja vai no karburator motora?
noteikti suknim nesuc bet tikai spiez to kas vinja ieteka paštece

ficux
Posts: 1020
Joined: 18 Jun 2015, 20:22
Location: Riga, Garkalne

Re: Raustīšanās kreisajos pagriezienos

Post by ficux » 18 Feb 2020, 22:13

Bāka no ārējā sūkņa ar divām izejām sānos zapaskas pusē.
Principā parādījās, jo sākumā, kad ielikts motors, gāja ok arī ar mazāk beņu bākā. Principā 2 trases dienas bija nobrauktas normāli. Tad nomira viens pavecs benzo sūknis, uzlikts nākamais, bet ar to tā arī nav viss normāli aizgājis. Testam uzlikts vēl viens cits, kas garāžā mētājās, tas pats rezultāts. Neviens no šiem sūkņiem nav bijis oriģinālais. Tik cik oriģinālā vietā stāv.

Toms
Posts: 1697
Joined: 07 Jul 2015, 22:22

Re: Raustīšanās kreisajos pagriezienos

Post by Toms » 19 Feb 2020, 08:44

Uzliec degvielas spiediena monometru- ietaupīsi laiku un naudu! Pārliecinies vai tiešām tā ir degviela. Man bija līdzīgs gremlins melnajā kad bija vel cvh.
Ja degvielas spiedienā vaina tad liec bāku ar sūkni bākā. Oem sūkni izmanto kā cēlējsūkni un uzliec surge tank un varēsi aizmirst par šo problēmu.
Ja vaina nav spiedienā meklē ko saspiež vai aizloka motoram gāžoties uz kreiso pusi- pusaprauti masas vadi, šļaukas šaurās vietās n shit

ficux
Posts: 1020
Joined: 18 Jun 2015, 20:22
Location: Riga, Garkalne

Re: Raustīšanās kreisajos pagriezienos

Post by ficux » 15 Mar 2020, 09:51

Pie sierras sanāk maz laika darboties, bet vakar sanāca pārbaudīt spiedienu.
Spiediena regulators man ir ar manometru kopā. Ieliku motortelpā kameru un izbraucu. Protams tagad viss kārtībā un mašīna vairs neraustas. Spiediens stabils, bāka pilna līdz lūpai.

Pa lielam neko tādu neizdarīju. Pārregulēju vēlreiz aizdedzi, pakustināju visus vadus un svečvadus. Pēc mēneša stāvēšanas sierra salaboja pati sevi.
Bet nu es pieņemu, ka ja problēmu neatradu un nesalaboju, tā noteikti atgriezīsies.

Tagad atgriezusies neliela problēma, ik pa laikam šauj no izpūtēja atmetoties, un pa ceļu ripinoties un pēc tam spiežot grīdā itkā pirmajā brīdī noraustas un tad aiziet. Aizdomas krīt uz pilošām vai nepareizi strādājošām sprauslām. Tās degvielas sistēmā ir pēdējās, kas nav pārbaudītas.

Post Reply